Kasnjenje menstr.

lolita1989

Pozdrav. Posljednja menstruacija je bila 28.7. (trajala je 4 dana, inace otprilike znam kad cu dobiti, imam simptome bolnih grudi, bolova u jajnicima, u ledjima). Spolne odnose bez zastite sam imala od 6. do 10. avgusta... bez ejakulacije unutra. Danas je 9.9., menstruacije jos uvijek nema. Bradavice su mi malo osjetljive, ne jako bolne, osjetim katkad bol u donjem dijelu ledja. Prije nekoliko dana imala sam providni rastezljivi iscjedak, nadam se da je to bila ovulacija? I primjetila sam da idem cesce na wc, ali urin nije promijenio boju, svijetao je... Menstruacije dodju svakog mjeseca, otprilike na 30-35 dana... da li sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li ste trudna: Morate napraviti test na trudnoću čim prije.