Bolna potkozna kvrzica

sb34

Poštovani, osjetila sam bol naprijed na stidnici i opipala potkoznu kvrzicu, naprijed gdje pocinju velike usne s jedne strane, tj. između velike i male usne na glatkom dijelu, naprijed na samom pocetku. Bolno je, a na dodir jos vise i pri lezanju na trbuhu. Na koži se vidi malo uzdignuce iste boje, no kao da je malo nateceno okolo. Što bi moglo biti i kako da si pomognem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Potkožni apsces ili upala folikula dlake. Koristite antibiotsku mast npr. Betrion.