Bolovi poslije mjesecnice a partner je ejakulirao tokom nje

Almirselma

Postovana..zadnja mjesecnica bila je 22.04..partner je ejakulirao u mene drugog i sestog dana ciklusa..ciklusi su inace uredni svaki mj..imam grceve u trbuhu..bolove u donjem djelu leda..desni jajnik zna probadati..naduta sam..temp zna malo prasti..promjene raspolozenja..da li je moguca trudnoca? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prerano je da bi ti simptomi bili posljedica trudnoće.