Da li sam trudna?

MagdalenaMegi90

Operisana sam od raka stitaste zlezde i izvadjena mi je cela. Sada vec godinama pijem Eutirox od 125ml. Pa me interesuje pokusavam sa partnerom da ostanem trudna. I sad imam simptome bolne i teske grudi, zamor i telesne vrucine.Ali sad mi se blizi vreme za PMS a vreme za menstruaciju mi je tek 27.03. Tako da sam zbunjena ne znam da li mi to hormoni sami divljaju ili su to znaci rane trudnoce? A jos mi je rano da bi radila tes.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću napravite najranije u vrijeme očekivane menstruacije. Na osnovu iznesenog mislim da se ipak radi o pms-u.

Muve

Postovani , u februrau nakon ciklusa smo imali odnos bez zastite, mart i april bez odnosa. U martu u 16 dana dvije menstruacije ne obline . Nakon toga nikako menstruacija nije bila. Inace imam redovne cikluse svako 21 dan. Da li je moguca trudnoca.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test na trudnoću. Možda u martu nisu bile prave menstruacije.