bolovi u grudima

marija2580

Doktore imam inace jake bolove u grudima pred mjesecnicu da li je normalno da pred mjesecnicu se pojavi izrazena vena na grudima ispod areole koja je malo vise naglasena,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

help3222

Doktore, a jel se općenito kojim slučajem može dogodit da pred menstruaciju budu izražene vene na prsima/grudima ? Hvala Vam!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako.

help3222

Doktore, oprostite na smetnji, ali bila bih Vam jako zahvalna kad bi mi odgovorili na još jedno pitanje- jel moguće da vene na prsima i grudima budu izražene pred menstruaciju ako se to baš dosad nije događalo ili nije bilo baš izraženo, a imala sam spolne odnose??? Hvala Vam!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je.