Braonkast sekret

Jellena091

Postovani doktore, vec treci mesec za redom u vreme menstruacije nemam krvarenje vec samo braonkast sekret koji traje oko dva dana, imam odnose bez zastite a test za trudnocu radila sam pre tri meseca kad se to prvi put desilo i bio je negativan... Pre dva dana se prvo pojacao belicast sekret uz blagi svrab, a onda postao braonkast i malo jaci bez bolova i ikakvih simptoma, posle 35 dana od zadnje menstruacije sto je za mene uobicajeni period menstrualnog ciklusa, pa ga zato smatram menstruacijom. Da li imam razloga za brigu? Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test na trudnoću. Svakako bi uputno napraviti UZv pregled da se približno uvidi o čemu se točnije radi.