Vaginalni iscjedak stvara probleme

Kyara

Pred mjesec dana pojavio se bjelkast i kašasti iscjedak blago neugodnog mirisa.Nakon toga usljedio je nepodnošljivi svrbež i peckanje i otekline!Nakon nekih 4 dana to mi je proslo i pojavilo se je opet ovaj mjesec par dana nakon menstruacije ovaj put jos intenzivnije!20 mi je godina i bojim se da nesto nije u redu pa bi vas molila da mi odgovorite što bi to moglo biti!Unaprijed zahvaljujem!!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, teško mi odavde točno znati karakter vašeg iscjetka. Preporučam za prvu pomoć u slobodnoj prodaji u apoteci uzeti Canesten vaginalete i kremu te nakon toga neki preparat za normalizaciju vaginalne flore.
Canesten vaginalete kroz 3 večeri a sa kremom se mažite 3x dnevno kroz 5 dana.
Nakon toga neki od preparata za odnovu vaginalne flore. Ako to ne pomogne javite se na ginekološki pregled.

Kyara

Poštovani

a zanima me još dali ima to kakve veze s time što sam imala upalu u 7 mjesecu prosle godine papa test mi je bio uredan i koristila sam DALACIN vaginalnu kremu i neke vaginalete ne sjecam se koje,mjesec dana nakon prestanka korištenja terapije se prvi puta pojavio taj iscjedak i sada dolazi svaki puta par dana poslije mjesečnice!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nema nikakve veze.

Pao92

postovani,
Mjesecnica mi kasni vec 4 dana, i imam zeleno zuti iscjedak te kratke i ostre bolove. Po savjetu ginekologa sam kupila kucni test koji je bio negativan te posjetila ljecnika ... nakon pregleda sam dobila MEDAZOL vaginalete i receno mi je da se javim u ordinaciju ako u roku 4 dana ne dobijem mjesecnicu. Receno mi je takodjer da cu u ordinaciji napraviti novi test za trudnocu u slucaju da mjesecnica ne dodje . Ja. i dugogodisnji partner koristimo uvijek prezervativ kao zastitu. Imala sam kroz tjek zadnje mjesecnice saobracajnu nesrecu. Je li moguce da je kasnjenje menstruacije i iscjedak povezan sa stresom ili lostoji mogucnost da se radi o trudnoci ili o necem trecem? Ginekolog mi nije dao nikakakve informacije tako da sam jako zabrinuta

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedeni uzroci su vjerovatno uzrok kašnjenja menstruacije.

Ana0401

Poštovani imam jak tamno smedji iscjedak na granici krvi, sa komadicima imala sam nezaštićene odnose jer želim da ostanem u drugom stanju...Zadnju menstruaciju sam imala 10.09.2014. Možete li mi reći o čemu se radi, ima li razloga za paniku i da li je moguće da je u pitanju trudnoća. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom radi se o menstruaciji.