Canesten-3 prije trudnoće

mirela

Poštovani!
Zanimala bi me informacija da li Canesten-3 može utjecati na plodnost tijekom ciklusa.
Točnije, koristila bih vaginalete prve tri večeri neposredno po prestanku menstruacije, pa bi me zanimalo, s obzirom da suprug i ja želimo drugu trudnoću, da li Canesten-3 može umanjiti ili oslabiti funkciju spermija u oplodnji, ili poremetiti termin ovulacije?

Unaprijed Vam od Srca Zahvaljujem!!!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Prema meni dostupnim podatcima, odgovor je ne.