Canesten vagitorije

Salatica86

Postovani, imala sam simtpome kandide (nije prvi put da je imam, samo nisam dugo) i uzela sam canesten 3 vaginalete, na svoju ruku. Njih nisam nikad koristila. Kandida me je prosla, sinoc sam stavila trecu, ali zanima me, da li je normalno da unutrasnjost vagine bude ispunjena istopinom vaginaleta, malo mi izadje vani, a kada sam stavljala sinoc zadnju, bas bas je puno unutra vec bilo rastopljene vaginalete, a i danas kad sam provjeravala, toliko je velika kolicina da mogu da "izvucem" vani. Rastopljena je, nije u komadicima, poput kreme izgleda tada, ali puno je unutra. To mi se nije desavalo sa drugim vaginaletama, koliko se sjecam, nisam odavno koristila.
Pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je normalno. Treba vremena da se vaginaleta u potpunosti resorbira.