carski rez

jesen

Imala sam carski rez 18 3 i rodila zdravo musko djete 2700 ,pustena jucer kuci i kontrola u subotu ,nije mi se rana upalila ali imam na dva mjesta crveno ,dali je to opasno i namazala sam plimikolom cremom ,sto vi preporucate i boli me kada idem mokrit podota ,pozz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Treba vidjeti da li će rana secernirati. Ponekad izlazi seromska tekućina a neki put se raziđe rana. Ne znam na osnovu opisanog što će se dogoditi s vašom ranom. Plimikolom se to ne tretira. Uzmite octenisept ili Byvacin.

jesen

Ok .,hvala .malo sam hodala vise i sad mi malo iznad reza ko poplavilo ,idem u subotu na kontrolu i moram da vas pitam jeli normalno da mi beba stalno spava ,jer ja sam dobila epiduralnu plus opcu anesteziju jer sam se nekak uplasila pa trazila opcu ,,mozda zb8g toga mali spava stalno , i zavrsila sam ha cqrskom zbog lose opskrbe bebi kidika ,placenta j7je bila dobra kao sto ste i predvidjeli jer mi to bilo i s prvom trudnoom prije 14 godina ..

HVALA JOS JEDNOM

Dejan Šakoronja, dr. med.

U svezi spavanja djeteta sugeriram da kontaktirate pedijatra na našim stranicama.

jesen

Meni je poplavilo iznad reza ,zanima me jer normalno da kao jedna strana visi ,u Austriji samrodila ,bojim se da me nebi sutra ostavili u bolnici , uzasno nevolim bolnice

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je podljev. Neće trebati hospitalizacija. LP