cervikalna sluz

nika98

Zanima me kakvu sluz žena može imati nakon oplodnje jajne stanice?
Hvala i pozdrav!

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
iscjedak iz rodnice zbilja može biti cervikalna sluz kao rani znak trudnoće. Ali također može biti i vaginalni sekret koji se pojavljuje i izvan trudnoće, iscjedak koji nastaje kao infekcija gljivicama ili periovulacijska cervikalna sluz.
Preporučujem Vam da u slučaju da sumnjate na trudnoću napravite urinski test na trudnoću (iz ljekarne) pa ćete biti puno sigurniji u rezultat.