krv u iscjedku

goofy

Pijem Diane 35 već treći mjesec. Nisam jos popila sve tablete za ovaj mjesec, no u iscjedku sm primjetila kaplice krvi. Istu situaciju sam imala sam prvi mjesec kada sam počela piti Diane. Imam policistične jajnike i zanima me je li normalna ovakva pojava i uslijed čega je ona nastupila. Što bih trebala napraviti?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
za sada bih preporučio da nastavite po dosadašnjem rasporedu. Ukoliko se tegobe nastave ili intenziviraju u obzir dolazi promjena pripravka.