Ciklus i grip

Una

Molim vas...
zanima me da li je moguce da je usled gripa doslo do krvarenja ( samo jednog prepodneva) 21og dana ciklusa....da bi zatim ciklus redovno dosao 28og dana....?
Nikada mi se ovo nije dogodilo...nikakva ovulatorna krvarenja i nista slicno...Nisam uzimala nikakve antibiotike...vec samo andole, cocodamole...i vitamine.
U principu me zanima da li je moguce da je rec o nekom postovulatornom krvarenju...ili je mozda neki disbalans hormona..?
Otici cu kod ginekologa ali prilicno sam uplasena ...i nestrpljiva da sto pre saznam sta bi to moglo biti.
Imam 33 god i nisam mama.
Hvala

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Takve pojave su česte u ginekološkoj praksi i nisu razlog za paniku. Pričekajte slijedeći ciklus, ukoliko se sve vrati u normalu pričekajte Vaš redoviti pregled i informirajte vašeg ginekologa.