Proteini uz predhodni nalaz

Sany

Samo da dodam da su se uz ovaj nalaz pojavili 0,5 proteina da li moze bit od ove upale, jer me strah preklampsije, koliko proteina ukazuje na preklamsiju? Molim vas za misljenje, 18 nedelja trudnoce, urinarna infekcija 10-12 leukocita, 35-40 eritrocita, doktor mi je dao ZINNAT antibiotike, dali je opasno po trudnocu tj.plod i stabi moglo to biti,unaprijed hvala.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
imam dojam da je ovdje riječ o jednom ozbiljnijem uroinfektu, koji bi možda čak zahtijevao i hospitalizaciju no odluku o načinu liječenja bih svakako prepustio Vašem ginekologu koji ima potpuni uvid u anamnezu, dosadašnji tijek trudnoće, kliničku sliku, a ne samo nalaze.