ureaplasma urealiticum

gabi

3 godine sam neuspjesno lijecila gljivicnu infekciju, tek kad sam promijenila ginekologa napravila sam briseve cerviksa i ustanovljeno je da imam pozitivan test na ureaplasmu i candidu albicans. prepisana terapija za mene i partnera je doksiciklin oralni antibiotik i za mene dodatno geonistin vaginalete. kad zavrsi terapija ja ponovo idem na briseve, pa me zanima na koju pretragu mora ici partner da se ustanovi dali je infekcija izljecena.
jos pokoji savjet u vezi izljecenja ili posljedica ove infekcije je dobrodosao.
unaprijed hvala

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
nakon terapije, u vrijeme kada swte vi anručeni na ponavljanje briseva, uputno bi bilo i partnera uputiti kod dermatovenerologa na bris uretre. Doksiciklin je jedan od ljekova koji se koriste u terapiji infekcija Ureaplazmom. O nalazu ponovljenih briseva ovisit će daljnji postupak.