Cista na jajniku

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće imati utjecaja na plodnost.

kljajic

Pozdrav,

imala sam laparoskopiju prilikom koje mi je odstranjena cokoladna cista, koja se poslije operacije vratila, sad je trenutno pod kontrolom od oko 2 cm, medjutim dr mi je propisao Primolut Nor terapiju, ali i savjet da zatrudnim, ja na svoju ruku nisam htjela da pijem te tablete jer planiramo muz i ja bebu, e sad se desilo to da mi kasni 7 dana, trudna nisam, imam sve simptome da mi je nastupila menstruacija, samo sto skroz malo krvarim i jako je tamna krv, to je vec tako 2 dana, a inace uvjek su bile obilne...strah me je da li sam time sto nisam uzimala tablete izazvala neki poremecaj i sta mi vi savjetujete.

Unapred zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako planirate trudnoću sugerirram Duphaston tablete a ne Primolut-Nor. Pričekajte koji dan da stane krvarenje.