cudna izbocina

Darehh

Djevojka (17) i ja smo imali odnos. Bio joj je prvi put sve je proteklo kako treba, sutra dan smo krenuli opet i pri prvom ulasku se pozalila na ostar bol. Nismo obracali paznju, proslo je neko vrijeme od toga i ona je prilikom tusiranja primijetila nesto cudno, usla je prstom unutra i primijetila izbocinu koja je naborana i izgleda kao brijeg koji unutrasnjost vagine kao da dijeli na pola, i smeta prilikom penetracije, zauzima prostor i na dodir izaziva iritantan i cudan bol.
Mozete li da objasnite o cemu je rijec?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati o čemu se radi. Možda pregrada rodnice, hematom (podljev od odnosa), i sl.
Ne imajte nikako odnose dalje, te nek se u ponedjeljak javi na pregled ginekologu.