Da li je moguca trudnoca??

amii_w

Hvala Vam na odgovoru. Molila bih Vas za još jedno mišljenje. Naime, danas ( 12.3. ) sam dobila menstruaciju, no uopće nemam bolove u trbuhu iako su mi grudi napete. Je li moguće da je to implantacijsko krvarenje, s time da je od odnosa prošlo svega 67 sati ? Čitala sam da se ono javlja 6-12 dana od začeća pa mi se ovo čini prerano za to...ne znam ni sama što da mislim.

Unaprijed puno zahvaljujem.

mirma987

Postovani, zanima me je li moguca ako smo ja i decko imali nezasticene spolne odnose tijekom mojih plodnih dana. Da naglasim, decko uopce nije svrsio vec je otisao u wc i obavio to. Dakle, nije bilo svrsavanja blizu mene ali su mi bili plodni dani

hellomi

zadnju menstruaciju sam imaa 16.2.,već 3 dan imam smeđi iscjedak i bolove u donjem dijelu leđa i bole me jajnici. Koristili smo zaštitu. Jedamput smo imali odnos ujutro ,ali smo noć prije također iamli odnos ,gdje je partner svršio u kondom,oprao se i u ujutro prije samomg odnsoa je bio u meni cca 5 minuta,izvadio ga je i nastavii smo odnos s kondomom.Dali se moram brinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ami, kakvo implantacijsko krvarenje? Imate menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mirma ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije, tada je šansa za trudnoću mala, gotovo nikakva.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Helomi, napravite test za svaki slučaj.

amii_w

Nažalost ipak nije menstruacija ( kad sam Vam prvi put pisala je bilo malo krvi ), nego cijeli dan imam smeđi iscjedak. Bi li to mogao biti kakav simptom ?

mirma987

Postovani, jucer sam Vas pitala je li moguca trudnoca ukoliko sam imala nezasticene spolne odnose sa partnerom tijekom plodnih dana i ako sam 100% sigurna da nije bilo ejakulacije. Dakle, ejakulacije uistinu nije bilo, on je to bavio u wc-u par minuta nakon, daleko od mene te nismo isti dan ponavljali odnose. Trebam dobit za 4 dana i nemam bas onih simptma koje uvijek imam prije menstruacije, tipa bolne grudi i to. Malo me zaboli u donjem dijelu trbuha te je to jedini znak nadolazece menstruacije. No, mene b rine malo pojacan bijeli iscjedak, pijem antibiotik xorimax zbog angine i ne znam moze li to utjecati na iscjedak? Ili na.moguce zakasnjenje menstruacije? Jos da vas pitam, dan ili dva prije.ovulacije.sam.takoder imala nezasticeni.spolni odnos, i ovaj put nije bilo ejakulacije u blizini mene, ali se tijekom odnosa.na.partnerovom.penisu pojavilo nesto sto.je.slicilo zgrusanom.iscjedku ili tako.nesto, pretpostavljamo da.je to od mene, a ne od njega. Trebam li se brinut ili relativno mirno mogu cekati dolazak menstruacije?

malamarijana

Postovani!

Menstruaciju sam dobila 5.3,a 8.3. Sam imala odnos,metoda prekinut snosaj.Zanima me kolike su sanse da dodje do trudnoce jer u principu bi to trebali bit neplodni dani.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mirma odgovorio sam vam. Iscjedak je vjerovatno gljivični te uzmite antimikotike lokalno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malamarijana ako su ciklusi redoviti šansa je samo teoretska.

jozohajduk

doktore pozdrav...
ovako ... ja i cura smo tokom ovog mjeseca imali odnose 5-6 puta.. samo smo jednom imali odnose bez zastite ali veoma krato, nisam ni ejakuirao.. sve ostalo smo imali sa zastitom.. no jednom nam je pukao kondom i to smo primjetili mozda nakon što sam stavio 7-8 puta u nju, i prekinuli smo odnos, takodjer nisam ejakuirao.. e sad zadnju mjesecnicu je imala 31.1.. i do sada jos nije dobila.. ima bolove kao kad mora dobiti jos tamo od 24.2.., ide stalno na wc jer ima osjecaj da je dobila, skroz slabo jede, samo joj je jucer popodne bila muka, nekih pola sata.. i od tada sve je u redu. ovaj mjesec je i imala jaku gripu, temperatura, bolno glo, bla bla sve sto ide kad te gripa uhvati.. i prosli joj je mjesec kasnila 10ak dana.. znaci nikakvih simptoma nema.. a odnosi su bili kad je pukao kondom 28.2.. a bez zastite 2.3... zanima me jel truda ili? vjerojatno cemo sutra napravtiti test na trudnocu, ali molio bih vas i vase misljene... hvala unaprjed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je suditi prema iznesenom, dakle bez rizičnih odnosa, ne radi se o trudnoći.
No s obzirom na kašnjene svakako neka napravi test.

Lady_Josephine

Lijep pozdrav!
Ovako prije mjesec dana sam prestala piti diane 35, u tih mjesec dana kada ih nisam pila imala sam dosta puta spolni odnos bez zastite, ali sa prekinutim snosajem.
Dva tjedna otprilike nakon prvog nezasticeg odnosa sam dvije veceri za redom osjecala mucninu nakon jela, no nisam povracala. Par dana nakon toga osjecala sam takoder mucninu i ujutro ali opet nisam povracala.. Ne znam tocno koliko nakon toga sam dva ili tri dana za redom primjetila da mi je iscjedak jako gust, rastezljiv vise nego inace.. Izgledalo je poput one djecje igracke ljigavca.. Nikada mi takav nije bio.
Kako sam vec prije pila diane i par puta prekidala, odmah sljedeca mjesecnica nakon uzimanja tableta bi mi dosla uvijek u tocno vrijeme kao i kad sam pila tablete, znaci 24. dan.. Sada mi kasni vec 7 dana, poslije onog sluzavog iscjetka par dana sam imala vodenast isjcedak.. I zadnjih 4 dana osjecam lagane bolove u trbuhu i ledima i znaju me jajnici boljeti.. Mucnina vise nemam, glavobolje su prisutne tu i tamo, bolne i osjetljive grudi takoder nemam, iako je sada proslo vec neka 3 tjedna od prvog nezasticenog odnosa, i tjedan dana od zadnjeg, ovo u roku ta tri tjedna takoder moram spomenuti. Ali imam jako velike promjene raspolozenja.. Dosta sam nervozna i mrzovoljna.
Iako planiram kupiti test, zanima me Vase misljenje da li je moguce da sam trudna?

hrustich

Poštovanje,
zadnju menustraciju sam imala 15.02. a spolni odnos odmah 21.02.,bez zaštite.Sad sam trebala dobiti 17.03.ali nema nikakvih ''znakova'' koji mi se inače jave 5/6 dana ranije.Da li je moguće da je riječ o trudnoći?
Unaprijed zahvalna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lady josephine, prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći jer nije bilo ejakulacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hrustich ne radi se o mogućnosti trudnoće ako su ciklusi redoviti jer je odnos bio tijekom neplodnih dana.

lekica567

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 8.3., ciklus mi traje cca 25 dana. Imala sam odnos s partnerom i ejakulirao mi je na trbuh. Donio je maramice i brisali smo spermu i sa tim maramicama me pobrisao po vaginalnom otvoru. Odmah sam se oprala sapunom. Prema mojim izračunima sada su plodni dani, ali ima li potrebe za pilulom za dan poslije s obzirom da nije ejakulirao u mene, nego me samo dotaknuo s tim maramicama, kolike su šanse za trudnoću?
Unaprijed hvala na odgovoru!

Rothmans

Ja i cura smo imali odnose tjedan dana prije nego sto ce dobiti menstruaciju. Dobila je sve normlano, od tog odnosa proslo je 3 tjedna . Sada misli da je trudna jer se udebljala par kila. da li je trudnoca moguca ?

Jos jedna stvar me zanima, da li je moguce da ostane trudna ako su joj ciklusi redoviti, i kolika je mogucnost da je trudna vec dulje da dobiva normalnu menstruaciju ne iscjedak svijelte boje nego bas menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rothmans, naravno da nije trudna.