Da li je moguca trudnoca??

Aca12was

Postovani doktore,
izuzetno zahvalan na Vasem brzom odgovoru.
Umirili ste me.
A da, sto se tice pcos-a ginekolog je devojci ponudio posle uz da joj odmah da hormonsku kontracepciju ili da prvo radi nalaze hormona i uz stitne zlezde, gde se ona odlucila za ovo drugo. Tako da sad cekamo nalaze pa da vidimo sta cemo daljle.
Pozdrav,
Predrag

Panicar1990

Poštovanje,
Doktore, situacija je ova bila, dva dana nakon menstruacije moje djevojke, ona me je oralno zadovoljila, ja sam ejakulirao..poslije toga, nekih 10min imali smo odnos, i ja sam drugi put ejakulirao, dalje od nje, nakon sat vremena ista situacija.. Da li je moguće da je ostala trudna? Unaprijed se zahvaljujem.

cvijet16

Postovani, prosli cetvrtak sam radila test za trudnocu koji je bio negativan, te sam za nekoliko minuta dobila menstruaciju (negdje oko 23h). Trajala je 4 dana normalno, te jucer samo pri odlasku u wc je bilo krvi i danas blagi smedji iscjedak.
Da li ima razloga za brigu od trudnoce ? Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tina opisanim načinom ne ostaje se trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Aca postupite svakako po uputama njezinog ginekologa. To je pravi put.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Panicar šansa za trudnoćom je mala, no kod opetovanih ejakulacija ostane dosta sperme u spolovilu muškarca.

malci1912

Poštovani.
imam pitanje ciklus mi traje oko 27 dana dan vise manje kako kad. zadnju menstruaciju sam dobila 20.3. nezasticeni odnos sam imala 26.3. pa me zanima sta bi moglo bit dva dana poslje "ovulacije" tocnije 4-5.4 bilo je po par tockica slicnih boje krvi. pa me zanima dali se radi o implatacijskom krvarenju ili je to bilo radi ovulacije. pitam jer citam svuda po forumima i svugdje drukcije pise. pa da vas pitam. unaprijed hvala

Panicar1990

Doktore,
Mokrio sam između 2 i 3 ejakulacije..

natashicaaa

Postovani..imam redovne menstruacije..svako 29 dana.. Imala sam nesto vodenih cista zadnji put na pregledu kod ginekologa.. Ali su mi hormoni uredni..pijem letrox jer mi je operacijski odstranjena stitnjaca zbog hipertireoze ..imam dvadeset godina.. Zadnja menstruacija je bila 9.3.2016. Imala sam spolni odnos 25.3. Sa deckom koji je bio ne zasticen.. Bio je samo jedan odnos i trajao oko 3-4 min.. Izvadio ga je i svrsio za nekih 7,8 sekundi i ja sam vidjela jer sam veliki panicar a nezelimo bebu jos! ima par dana osjetim promjene na dojkama donji stomak je napuhan..al evo jutros menge nema . non stop mislim o tome.. Nisam imala mucnine ni neke druge bolove.. Sto mi je cinite? Da li je moguce da sam trudna? Hvala unaprijed..LP !

cvijet16

Molim Vas za odgovor..
Ovih dana imam isto grceve u stomaku, iako je menstruacija prosla.. Da li je prehlada uzrok tome ili ? Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malci 4-5 točkasto krvarenje znak je ovulaciej a ne implantacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Panicar odgovorio sam vam. Sperma je u sjemenovodima a ne u mokraćnoj cijevi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nataschica prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cvijet imali ste menstruaciju. Ne radi se o trudnoći.

Berta123

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 17.03 i spolni odnos bez zaštite par dan nakon odnosno 28.03. Menstruacije mi traju od 29-31dan uglavnom. Da li postoji mogućnost da sam mogla ostati trudna? Tj kolika je sansa?

sandrica222

Poštovani doktore,

Od skoro imam odnose sa dečkom i uvek koristimo kondom. Poslednju menstruaciju sam imala 12.3., a 19.3. sam imala nezastićen odnos sa dečkom, međutim nije ejakulirao u mene. Menstruacije su mi uglavnom neredovne, na 25-40 dana. Primetila sam da češće idem da mokrim i javlja mi se bol prilikom mokrenja. Zanima me da li moguća trudnoća?

Andje996

Pozdrav
Znaci decko mi je masturbirao ,izasla je tekucina je li to sperma ili? On je obrisao ,a posle toga sam bila bez gacica a on u gacama,da li je moguce ako je ista ostalo od tekucine da je uslo u mene i da mogu ostat trudna ?

Andje996

I da zaboravila sam reci da mi menstruacija kasni,trebala sam dobiti 22 a jos nisam. A vec par dana me stomak onako tupo boli. Sad se brinem sta,kako nismo imali odnose jos.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Berta ako je bilo ejakulacije šansa je veća od 20 posto po ciklusu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sandrica ne ako nije bilo ejakulacije i u to ste sigurna.