Da li je moguca trudnoca??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Andje neće doći do trudnoće.

Andje996

Hvala puno,pozz.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

nis

Poštovani, imala sam odnos bez ejakulacije uopće par minuta 18.3 tj. 20 dan mog ciklusa koji traju 30-35 dana. Danas 42 dan (22 dan nakon odnosa) napravila sam test koji je negativan, a još nema menstruacije. Je li test napravljen prerano?
Zahvaljujem Vam na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije prerano. Ne radi se o trudnoći.

cvijet16

Postovani, ponovno vam pisem jer sam zaista nervozna i pod stresom bojeci nezeljene trudnoce..

Dakle, prosle menstruacija je bila 4.3.(cetvrtak),a nakon toga nisam uopce imala spolne odnose, samo sam se zadovoljavala s deckom 16.17 i 18.3. pri cemu je svaki put ejakulirao sebi na stomak. Jedini me brinulo sto je mozda 17.3.dirao svoj spolni organ pa mene prstenjacio (ali je tada ejakulirao tek nakon 15ak minuta). Naredna menstruacija je bila 31.3.(cetvrtak navece) do ponedjeljka normalna, a onda samo iscjedak smedji. Radila sam test i nakon zavrsetka te je bio negativan. Imam li ikakvog razloga za brigu od nezeljenih posljedica (trudnoce)? I jos jedni pitanje o kojem ne mogu naci nista konkretno na internetu - ako sperma dodje u zenski spolni organ za vrijeme plodnih dana, a nakon toga se normalno dobije menstruacija na vrijeme, ima li sanse da ta sperma prezivi do naredne ovulacije? Tj.da dodje do trudnoce, iako je bila menstruacija?

Lp, unaprijed hvala na odgovoru.

bubamara_5

Poštovani,
zadnja menstruacija bila je 21. 3., dok je u drugom mjesecu bila sredinom mjeseca, više prema početku. Trajala otprilike 5 dana. Općenito imam neredovite cikluse, usudila bih se reći neredovite ovulacije. Trenutno imam bijeli gusti, pomalo ljepljivi iscjedak. Imala rizičan odnos s dečkom, bez zaštite, svršio otprilike 10 s nakon što je "izvadio". Postoji li mogućnost trudnoće, je li potrebna pilula za dan poslije?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Ne bi se ponavljao.

miskan

Poštovani, molim za odgovor. Naime prošlog mjeseca ciklus je kasnio 8 dana, a ovog mjeseca je poranio 8dana. Problem je sledeći... Kako je usledio ciklus,imam užasno jake bolove u donjem dijelu stomaka, i neko krvarenje koje je bukvalno tečno,ima boju krvi pomjesano sa braon,i pri tom ima neprijatan miris. Nikad mi se to nije dogodilo,ne znam šta je u pitanju. Bila sam uredno kod ginekologa nedavno,sve je u redu. Imam redovan ciklus,i odnose sa dečkom, doduse nezaštićene, ali pazimo se. Pomoć o_O

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o upali u rodnici. Sugeriram po prestanku krvarenja da se javite ginekologu za terapiju.

Joj123

Pozdrav, imam jedno pitanje i stvarno sam vrlo zabrinuta.
Decko i ja imamo spolne odnose i uvijek za vrijeme plodnih dana naravno koristimo kondom. Koristimo i za vrijeme poslije, ali ne toliko. Menstruaciju moram dobiti za 5 dana, a prije 2 dana imala sam spolne odnose s deckom, 4 puta, ali svrsio je zadnji put samo. Jucer navecer me jako poceo boljeti pupak, bas unutrasnjost i moram konstantno na wc. A kad piskim jos me vise boli i ja sam vrlo velik panicar i vec sam pomislila da je to simptom trudnoce. Smatrate li da je to simptom?
Ponavljam, odnose bez kondoma smo imali prije dva dana, 7 dana prije predvidane menstruacije, ciklus mi 24, 25 dana, ali svrsio nije u mene. Mislite li da je moguce da sam trudna?

Maya1234

Postovani,
Imala sam nezasticene odnose sa deckom u vrijeme plodnih dana. Nije ejakulirao u mene, ali tokom drugog odnosa koji je uslijedio za par sekundi nakon ejakulacije mislim da je doslo do trudnoce. Naime menstruaciju trebam dobiti za 4 dana ali je danas test Clear Blue pokazao plus, iako je ta druga crta koja oznacava trudnocu jako blijeda. E sad mene zanima jesam li ja to umislila ili je moguce da sam trudna uz tako slabi vidljivi + ili se nadam mozda prerano????

Arizona12

Poštovani

cetvrti dan mi je od prestanka mjesecnice a nismo sigurni dali je dečku "pobjeglo" malo sperme unutra. da li je moguće zatrudnit?

Anamarija13

Postovani menstruacija mi kasni 3 dana,ali je inace redovna. Imala sam ne zasticen sex sa deckom. Imam bol u jajnicima i bijeli iscjedak. U zadnje vrijeme sam pod pritiskom. Jeli moguce da je to samo stres ili je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Joj 123 prema opisanom niste trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Maya test na trudnoću radi se u vrijeme kad vam menstruacija kasni koji dan a ne ranije. Ponovite ga ako ne dođe menstruacija kroz 5 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Arizona to ne mogu znati.Koliko vam traje ciklus, koliko menstruacija, kad je bila zadnja. Nemojte mene tjerati da vama postavljam pitanja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anamarija ako ste sigurni u zaštitu onda se ne radi o trudnoći. U protivnom napravite test.

xxpatxx

Poštovani,
Imam neredovite menstruacije, zadnja mi je bila sredinom 2. mjeseca. Imam redovite spolne odnose (ne koristimo zastitu), zadnji odnos sam imala prije 2 tjedna i decko je ejakulirao po meni i zatim s njim presao preko moje vagine. Jucer popodne i danas s prvim urinom sam napravila test i oba su pokazala dvije crtice, druga je bila svjetla ali vidljiva. Da li postoji mogućnost da sam trudna ili su se testovi zabunili? :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste ga dobro napravili i obje crtice su pozitivne, radi se o trudnoći.