Da li je moguca trudnoca??

xxpatxx

Hvala Vam.. Narucit cu se na pregled da budem 100% sigurna

likd010101

Poštovani, molio bi vas za savjet. Cura ima redovite cikluse, i noc uoci prvog plodnog dana po racunanju smo imali odnos. Prvo smo se dodirivali i za to vrijeme je na penisu bila sluz i onda sam samo dva puta kratko usao u nju bez zastite. nakon toga smo nastavili odnos sa zastitom. Dal postoji mogucnost trudnoce s obzirom na tu sluz? Hvala!

Emelis

Pozdrav.
Zabrinuta sam jer mi mjesečnica kasni 4 dana, a inače uvijek dolazi 23. dan ciklusa.
Pred dva tjedna imala sam nezaštićeni spolni odnos, ali dečko nije ejakulirao u mene i sve je bilo "suho".
Do sada nisam imala nikakvih problema, pa ne znam je li moguće nešto drugo u pitanju?
Također, kada je najbolje napraviti test trudnoće kako bi bila sigurna da je ispravan?

zabrinuta2015

Postovani ,mjesecnica mi vec kasni 9 dana,isto toliko osjetim bol u desnom jajniku,dva testa su bila negativna,cekam pregled,mozete li mi reci svoje misljenje....hvala

edith2504

Poštovani,

prosli mjesec mi je menstruacija nastupila u periodu od 5.-10.3.
Spolni nezasticeni odnos sam imala 16.3. Ovaj mjesec mi menstruacija jos nije stigla.
Napravila sam tri testa za dokazivanje tudnoce (jucer zadnji) i sva tri su bila negativna.
Sto bi moglo biti razlog tolikog kasnjenja?

Hvala Vam unaprijed na odgovoru.
Lp

edith2504

Na pregled sam narucena u ponedjeljak 18.4., ali mozete li mi samo reci koji bi bio razlog kasnjenja
i je li ipak moguca trudnoca unatoc 3 negativna testa?

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

likd neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Emelis sutra ujutro napravite test. O ostalim uzrocima kašnjenja počitajte u prijašnjim postevima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuta ako je test negativan ne radi se o trudnoći. o ostalim uzrocima izostanke pročitajte u prijašnjim postevima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Edith ne mogu znati koji je uzrok kašnjenja kod vas. Pročitajte prijašnje odgovore koji govore o tome.

edith2504

Hvala Vam na odgovoru, samo jos jedno pitanje...koliko su testovi pouzdani?

Marko5545

Dobra vecer..Molim za pomoc..imali smo seksualni odnos i nakon toga je dobila menstruaciju i kaze da je sve bilo u redu i kao inace..nakon toga jos dva odnosa al bez dodira spolovila bez prezervativa i bez ejakulacije u blizini njenih spolnih organa..nakon drugog odnosa na posteljini se pojavilo svijetlo smedji isjcedak...brine nas trudoca jel ikako moguce da je doslo do toga iz opisanog mada znam da tesko ali brine me razlog pojave iscjedka nakon odnosa..hvala vam!!

anci90

Poštovani,

zanima me da li je moguća trudnoća u sljedećem slučaju; plodni su mi dani, partner je prvi puta ejakulirao u kondom te je nakon toga oprao spolovilo. Pola sata kasnije doslo je do drugog odnosa, također s kondomom, tijekom kojeg je partner radi kratkotrajnog mirovanja u odnosu izgubio erekciju (kaze da prije tog nije bio blizu svrsavanja). Kako bi istu ponovno postigli, skinuo je kondom i ulazio u mene otprilike minutu dok puna erekcija nije postignuta, stavljen je novi kondom, nakon cega je ponovno izgubio erekciju i nije doslo do ejakulacije. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

svesimiti

Postovani neki dan sam pisala ali san zagubila lozinku Postovani..imam redovne menstruacije..svako 29 dana.. Imala sam nesto vodenih cista zadnji put na pregledu kod ginekologa.. Ali su mi hormoni uredni..pijem letrox jer mi je operacijski odstranjena stitnjaca zbog hipertireoze ..imam dvadeset godina.. Zadnja menstruacija je bila 9.3.2016. Imala sam spolni odnos 25.3. Sa deckom koji je bio ne zasticen.. Bio je samo jedan odnos i trajao oko 3-4 min.. Izvadio ga je i svrsio za nekih 7,8 sekundi i ja sam vidjela jer sam veliki panicar a nezelimo bebu jos! ima par dana osjetim promjene na dojkama donji stomak je napuhan..al evo jutros menge nema . non stop mislim o tome.. Nisam imala mucnine ni neke druge bolove.. Sto mi je cinite? Da li je moguce da sam trudna? E pa u utorak 12.4 sam dobila jak smedi iscjedak zatim krv sa ugruscima kad odem na wc i malo na ulosku ali nije kao obicna menst jer su puno obilnije prvi i drugi dan.. I tako kad odem u wc na dno solje ispadnu ti neki kao ugrusci i brisem krv bas krv crvenu a ne smedu..jucer je bilo slabo tokom dana skoro nikako jutros opet tako..doktore da li je noguca trudnoca iako ispadaju ti komadici?

svesimiti

I da se nadodam uradila sam danas test negativan je

Dejan Šakoronja, dr. med.

edith oko 99posto.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marko ne radi se o trudnoći prema opisanoj situaciji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anci šansa postoji no nije velika.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svesimiti, ne radi se o trudnoći, ne trebate brinuti.

svesimiti

Hvala vam puno.. Oprostite sto mnogo pitam ..ali ovo krvarenje je stvarno bilo oskudno..da li da ovo racunam kao menstruaciju ili bih trebala posjetiti ginekologa?