Da li je moguća trudnoća

Marijanica97

Poštovani,
U velikoj sam dilemi. Naime, odnos sa dečkom sam imala 13-og maja. Njemu se na polnom organu odmah tokom predigre pojavila neka sluz, i ušao je par puta u mene bez kondoma. Nakon toga smo odnos nastavili sa kondomom. Zatim sam par dana posle odnosa koristila 11 dana vaginalete za infekciju, nakon čega sam, prestankom korištenja vaginaleta, odmah dobila menstruaciju(negde oko 30 maja). Međutim menstruacija mi ovog meseca kasni već 5 dana, pa me interesuje da li postoji bilo kakva mogućnost da sam trudna. Inače menstruacije su mi često neredovne.
Molim vas hitno odgovorite. Pozdrav.

Marijanica97

Takođe moram da napomenem da mi se danas pojavio smeđi iscjedak, ali znatno malo, i urin mi je izuzetno žute boje. Veoma me je strah da je u pitanju trudnoća, jer imam blagi bol u stomaku i grudima.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće,