Da li moguca trudnoca?

suncica21

Postovani,
Ciklus mi traje 27,28 dana. Poslednja menstruacija je bila 12.9. , imala sam simptome u toku plodnih dana... Danas mi je 28 dan ciklusa i imala sam odnose sa partnerom sa snosajem, da li postoji mogucnost da zatrudinim? i da li da uzmem pilulu za "dan posle"?
Unapred hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zm valjda 12.8? Ako ste imali odnose u plodnim danima šansa postoji.
Danas nisu plodni dani prema opisanom i ne treba vam pilula za dan poslije.

maychy22

Dobro vece ovo mi je prvi put da sam se uclanila na forum..imala bih jedno pitanje..imam dijetw od 2,5 god i s muzem sam imala spolni odnos drugi dan plodnih dana on je svrsio u mene pa me sad zanima dal mogu ostat trudna...hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista plodni dani dakako da je trudnoća moguća.