Da li sam još djevica?

Vilhana

Molim Vas, listala sam forum i ima sličnih ali ne i identičnih priča na ovu temu, obraćam Vam se za pomoć. Naime, sa dečkom sam bila intimna više nego što praktikujem. Preciznije, uživali smo u tjelesnim dodirima, ljubljenje, maženje, i diranje splonih organa jedno drugom. Ono što je on meni činio jeste stavljanje prstiju u moju vaginu. Prilikom prvog stavljanja, a tada mi i jeste bilo prvo iskustvo da uopšte nešto ulazi u mene, puno me je bolilo i samo jedan prst. Kasnije to je postala rutina, stavljanje jednog, dva prsta. Da li je tako oštečen moj himen, odnosno je li mi pukao djevičnjak i jesam li djevica? Također, jednom prilikom vrlo malo njegov penis je ušao u moj vaginu, zaista vrlo malo samo glavič. Da li i to ima utjecaja na djevičnjak? I moram navesti situaciji gdje smo imali analni sex, i to me je inače bolilo puno i prvi puta i svaki naredni. Nisam ni malo uživala u tome. I jednom prilikom smo pokušali analno, i jako me je zabolilo drugačiji bol od ranijih, da nisam sigurna da li je ušao u analni otvor ili vaginu. I od tada više nismo praktikovali analni sex jer zaista nisam uživala.
Vjerovatno će pomalo djelovati smiješno, i naivno moje pitanje, ali koliko sve ovo utiče na stanje nevinost? Uzimajući u obzir da njegov muški spolni organ nikada nije ušao ni pola, a kamoli do kraja u moju vaginu. Hvala na odvojenom vremenu za čitanje, razumijevanju, i odgovoru. S poštovanjem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

To se može ustvarditi samo ginekološkim pregledom da se uvidi da li himenalni prsten cijeli ili je defloriran.

Vilhana

Puno hvala na odgovoru. Svakako ću poslušati savjet. Molim vas, još jedan upit, prilikom prvog pravog sexualnog odnosa da li će suprotna osoba osjetiti opterećenje pri ulasku, i da li ću ja osjetiti bol ili će već biti lakše? Uzimite u obzir da raniji opisani odnos jeste trajao cca 6 mjeseci, jednom u sedmici, i nakon toga nisam imala nikakve odnose godinu i više. Hvala puno na razumijevanju, s poštovanjem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisu vjerovatno himen više nije cijeli.

Vilhana

Hvala na odgovorima. Pozitivino je što postoje ovakvi forumi. S poštovanjem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Ne znam sta

Zanima me da li je nuzno da djevojka krvari i da je boli pri/nakon prvog spolnog odnosa? Ako ne, moze li se to krvarenje ili bol pojaviti prilikom narednog odnosa? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije nužno.