da li sam trudnaaaa

natasica29

Poštovani, ja zelim da imam bebu....vecina vidim da ne, ali ja zelim....pa radi se o sledecem, imala sam odnos sa mojim suprugom 6 tog dana ciklusa, medjutim ovaj put menstruacija mi je trajala samo tri dana. Nakon toga nista. 6 tog dana sam imala odnos sa svojim suprugom. Inace, menstruacija mi je uredna , nekada bude ranije po dva do pet dana najvise...nikada mi nije bila u isti dan ili kasnije....tacnije datum naseg odnosa je 26-og a po racunanju plodnih dana, mogucnost za trudnocu je tek 29-tog ili 30-tog....molim za odgovor

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko želite trudnoću prakticirajte odnose u vrijeme plodnih dana. Plodni dani su od 11. do 17. dana menstruacijskog ciklusa.

natasica29

Kao sto vidite pisala sam Vam pre neki dan za trudnocu....juce sam osetila grceve u stomaku i lagani bol koji me je pratio cijeli dan u stomaku. Bol se nastavio i danas. S tim sto sam jutros osjetila malu mucninu...nista strasno ali kao da mi je muka i kao mala vrtoglavica kad stojim, idem...e sad ne mogu da vjerujem da sam odmah osjetila te simptome s obzirom da sam pre 4 dana imala taj nezasticeni odnos....molim za odgovor...da li bih trebala da idem kod ginekologa ili...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
četiri dana je premalo vrijeme da bi osjetili simptome trudnoće. Ukoliko izostane menstruacija napravite test i posjetite liječnika.