dali je trudna ili ne?

Studoš

Pozdrav, malo cu tedaljnije opisati
imao sam jucer odnos sa partnericom sa zastitom ali u pocetku je pocelo bez zastite i trajalo je jako kratko (svega 5 sec bez kondoma i onda sam ga stavio)
nakon sto sam stavio kondom, istrosio se nije bio vise vlazan isao sam ga zamjeniti te sam opet kratko bez kondoma, nisam imao osjecaj kao da sam svrsio ali sam vidio bijelo na glavicu ( to bijelo nije bilo sluzavo kao sperma ili kao sluz koja se izlucuje malo prije, bila je mljekasta ali nije bila sluzava) sve u svemu poslje toga sam stavio kondom i prilikom svrsavanja nisam bio u njoj i to svrsio sam 10-15 min nakon sto sam stavio u kondom ( uvijek provjeravam dali je kontom napukao i nesto slicno)... njoj na kalendaru koji prati preko aplikacije na mobitelu pise da joj dani nisu plodni i promjetio sam da nije bila vlazna dolje koliko je prije znala biti, a procitao sam da je to isto bitno stoga napominjem ovdje. sta da radim ako treba dal da joj kupim tablete i dali ce pomoci ?

molim brzi odgovor, i ispricavam se na ovako detaljnom opisu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu opisanom nema razloga za brigu. Trudnoća nije moguća.

Studoš

Hvala vam na odgovoru, i moram pohvaliti stranicu, citao sam i druge upite stvarno ste brzi i temeljiti

Ivo Balenović, dr. med.

Hvala i vama.

domac305

Pozdrav,zanima me da li tijekom seksualnog odnosa sa kondomom neku ulogu može imati to što penis gubi erekciju te ju onda opet postiže,točnije moram li mijenjati kondom ako penis izgubi erekciju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, kondom onemogućuje ulazak ejakulata u rodnicu, nema veze s erekcijom.