Definiranje nalaza

pero12345

Poštovani,

Dobila sam nalaz koji je prilično pouzdan ali laički mi neki pojmovi nisu jasni pa bih Vas molila, ako biste mogli samo definirati i uputiti na opasnost i rizik ukoliko postoji.

Prisutan je CIN1, koji mi je odavno poznat, sa preboljelom upalom mjehura i gljivicnom infekcijom i imam abnormalne stanice.
Dobila sam terapiju Diflucan i Rojazol, piše da mogu planirati trudnoću i kontrola za 6 mj, a dodatno sam počela koristiti matičnu mlijec i beta glucan za imunitet.

Sljedeće me zanima što znači:

Diskeratoza i hiperkeratoza
Hpv 31-68 je pozitivan i piše da je visokorizican pa ne znam koje su opasnosti i sljedeći postupci.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru i pomoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte forum na našim stranicama o HPV-u. Idući papa ponovite za 4 mjeseca.