diane35

bok.imam jedno pitanje.pijem diane35 vec 2 god,radi dlakavoscu i policisticnih jajnika.a moje pitanje glasi da li sam zasticena tijekom spolnog odnosa,pijem ih dobro ali ne u isto vrijeme,naprimjer popijem danas u 9 ujutro ,a drugi dan popijem naprimjer oko 12.da li sam zasticena od spolnog odnosa,npr,da li ako decko svrsi u mene da li mogu ostati trudna.imam 25 god.hvalamenstruacija mi je redovna otkada ih pijem.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Nastojte uzimati Diane uvijek u isto vrijeme, no i uz navedeni način korištenja zaštićeni ste od neželjene trudnoće.
Pozdrav