dijagnoze

Zeljka

Postovana dr.Kupesic !

Papa testom mi je ustanovljena chlamydia. Lijecnik je preporucio
vaginalete: betadin, medazol, rojazol, te antibiotik ciprinol za supruga
i mene.
Zatrazila sam "second opinion" gdje mi je receno da je dovoljan
samo sumamed, te sam ponovno ucinila test na chlamydiu koji ce biti
gotov za 14 dana.
Molim Vas za savjet...

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Željka,
Propisana terapija trebala bi povoljno djelovati na Vašu infekciju, te se može očekivati negativizacija klamidije. Ipak, uvijek se savjetuje ponavljanje cervikalnog obriska na klamidiju, jer je ustanovljeno da se u nekih pacijentica infekcija klamidijom ponovno javlja (recidiv).
Uz analizu cervikalnog obriska savjetujem svakako redovito obavljanje Papa nalaza. U slučaju bilo kakvih odstupanja Vaš će Vam liječnik savjetovati dodatnu obradu.

Zeljka

Postovana dr.Kupesic !

Hvala Vam na odgovoru i Vasem vremenu.
Sa stovanjem
Zeljka