dilema

pol

molim vas da mi odgovorite i unaprjed hvala,1.4.2014 počela sam uzimat lindinete 20 sve po planu iako sam uzela ne prvi dan menstveć drugi ali nisam imala odnose tih narednih tjedan dana uglavnom po prvi put uz tablete nisam koristia kondome a po prestanku uzimanja nakon 21 dana menstr.sam dobila 24 pa sam jih prestala pit i nisam cjeli mjesec od početka menstru.imala odnose ..danas je 25.05 ja još nisam dobia postoji li mogućnost da ju nisam dobia zato što nisam koristila dodatnu zaštitu nakon ona dva tri dana prije menstruacije jer nisam nastavila pit tablete nakon 8 dana još jednom hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Nastavite dalje s uzimanjem. Neki put menstruacija bude slaba ili izostane.

pol

hvala na odgovoru ...to znači da se nebi trebalo raditi o trudnoći sobzirom da sam ju dobila 24.4.prošli mjesec iako sam popila samo jedan paket tableta i nisam jih nastavila piti nakon 8 dana od prestanka uzimanja a to je bilo 21.4. jer čim sam dobila menstruaciju odnose nisam imala poslje toga ...znači ne radi se o mogućoj trudnoći već o samo kašnjenju ...jer sam jih mislila ponovo uzeti ali kako kad nisam sigurna hoće li je dobiti a one se piju prvi dan menstruacije šta mi savjetujete

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoću.

pol

hvala vam ...sve je uredu ...ljep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

pol

Dobar dan,molim vas vec 7 mjeseci pijem lindinete 20 bez prekida ..koristila sam jih i prijasnjih god.ali nikad ovako dugo po par mjeseci....sada sam 28.1 dobila menstruaciju kod redovne pauze od 7 dana i menstruacija mi jos tra je danas je 7 dan nije obilna normalna je ali mi nikada nije traj.toliko dugo pa sam se prepala da to nije dobro.vec ima par mjeseci zivim u njem.a svoj prvi susret s ginek.cu imat 11.2 upravo zbog tableta i god.papa testa...dalii je to uredu kod osoba koje koriste kontrac.vas savjet jako sam bojazljiva osobA molim vas za savjet jer menstruacija nije obilna ali je jos ima hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite s uzimanjem. Događa se. Riječ je o probojnom krvarenju i neki put zna trajati pola ciklusa i duže. Ne brinite.