divlje meso???

yyya

Postovani, prije par dana sam primjetila unuzar malih usana zapravo jako blizu klitorisa nekakvu izraslinu.
Meni to zapravo izgleda kao da se otkinuo komadic mesa i sad tako visi. Iste je boje kao ostatak sluzokoze. Rodila sam proje tri godine pa
sam pomislila mozda je taj dio i puknuo prilikom poroda a ja nisam dolje ni gledala kako izgleda evo do neki dan.
Taj "komadic mesa" se vidi kada rasirim rukom male usne i ovisi o polozaju koji napravim
Nekad se i vrati na svoje mjesto pa nista ne strsi. Izgleda kao mini jezicak. Ne znam
kako da opisem. Uplasena sam jako. Kod ginekologa sam narucena
za 15.7.a dugo mi do tad cekati. Mozete li mi na temelju ovako
laickog opisa reci sto bi to moglo biti?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite. Očito prema opisu odgovara dijelu rodnice koji je puknuo kod poroda.
Često se to vidi kod rotkinja. Ako vam smeta kozmetski ili kod odnosa savjetujem eksciziju te izrasline.