dna

jozica

Molila bih vas informaciju o tome gdje se u Zagrebu može bez sudskog naloga izvršiti utvrđivanje očinstva i kako izuzeti uzorke?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Zanimljivo pitanje. Molim Vas informirajte me kad saznate odgovor.

jozica

Ne mogu ne primjetiti popriličnu dozu cinizma u Vašem odgovoru. Uistinu je iritantno to sveučestalije ponašanje popriličnog broja specijalista tipa: "ja sam Bog". Ovo Vam pitanje nije postavila djevojčica od 15 godina koja se pita može li zatrudnjeti putem poljupca ( a ni takva mlada i neiskusna osoba ne zaslužuje podsmijehe, već prikladnu edukaciju ) nego akademski obrazovana žena koja je u jednoj od sferi svog životnog nedjelovanja naprosto nedovoljno informirana. Smatrajući da kao stručnjak, koji se svakodnevno suočava s raznim problemima koje more žene i njihove partnere, možda imate neka saznanja o temi mog upita, postavila sam vam sporno pitanje. Vjerujte mi, uistinu mi je žao što sam to uopće učinila, pošto osoba poput Vas zaista ne zaslužuje moje povjerenje.

frida

U Zagrebu kao i nigdje drugdje se NE može bez sudskog naloga izvršiti utvrđivanje očinstva .

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Žao mi je što ste to tako doživjeli. Navedeno nije moj stil. Fridi zahvaljujem na informaciji koju sam tražio.