Duphaston

Miwe

Postovani,danas mi je 17 dc i pocinjem s duphastonom 10 2x1 za izazivanje menstruacije,mene zanima dali se ta doza moze smanjiti recimo piti 8 dana pa da menstruacija dode prije i dali mogu recimo kad popijem zadnju tabletu stavljjati tople obloge na stomak da pokrene sto prije menstruaciju?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, terapiju možete skratiti. Dva do tri dana nakon prestanka terapije doći će do krvarenja. Nema potrebe za oblozima.