Evra flaster

idalea

Postovani koristim evra flaster...nekada se znaju dosta naborati...da li to umanjuje njihovu efikasnost...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ne umanjuje djelotvornost flastera. Važno je da se ne odlijepi.

idalea

Hvala...flaster je zaljepljen ali ima dosta tih nabora..kao da se naprave mjehurici...valjda kako hodam...nosim ga na straznjici

Ivo Balenović, dr. med.

Nema brige, djelovat će.

idalea

Postovani hvala..koristim ih tek 2 I pol mjeseca..u subotu bi trebala skinuti zadnji ali jucer sam dobila krvarenje ne znam d li je to mjesecnica ili spoting...jer me I boli..pa ne znam trebam li skinuti flaster pa sedam dana pauze...sva sam zbunjena..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, flastere imajte točno sedam dana. Četvrti tjedan je bez flastera. Dakle u subotu skinite zadnji flaster. Krvarenje koje se javilo je vjerojatno probojno.

Bambi123

Postovani, meni se zbog stresa dogodilo to da sam uklonila zadnji flaster u kutiji (treci) jedan dan ranije , 21. Umjesto 22. Dan. Zanima me sada sto dalje. Jer ocito sam poremetila ciklus , kada dobiti menstruaciju, rizik trudnoce i slicno. Kako nastaviti s kontracepcijom? Petak mi je bio dan izmene skinula sam u cetvrtak no to sam shvatila tek u petak navecer.. takoder u cetvrtak (dan kada sam pogresno skinula flaster) sam imala odnos..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ništa se neće desiti. Skratili ste ciklus za jedan dan, Nastavite s uobičajenim korištenjem flastera.