feu

Lucekk

poštovani, prije mjesec dana otkriveni su mi uzvom policisticni jajnici, i nakon toga mi je ginekolog savjetovao korištenje kontracepcijskih pilula.. no nakon tjedan dana na krvnoj slici povišeni su bili FEU. Nemam pojma što je to ali je rekao da se povisuje kod trudnica, no međutim napravio je uzv i cijeli pregled i nisam trudna..
Jel moze objasnjenje kratko o tome, koji moze biti uzrok? Nadam se da nije nista opasno ako mi je sljedeci pregeld zakazan tek za 3-4 mjeseca..
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što je FEU.