Grčevi

MacaPokvarenica

Poštovani dr.,

prestala sam nedavno piti duphaston i magnezij jer, eto, već sam ušla u 38. tjedan trudnoće i kao treba stati s tim. Počeli su mi grčevi u nogama, jutros me probudio baš bolan grč u listu, BH kontrakcije su mi ništa prema tome. Ima li to veze s magnezijem, kako si mogu pomoći?
I htjela sam vas još pitati, da ne otvaram novu temu - htjela bih porod na stolčiću, a imam gestacijski, ide li to jedno s drugim ili nije opcija?

Hvala puno i lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako imate grčeve, slobodno uzmite magnezij. Gestacijski nije kontraindikacija za porod na stolčiću.

MacaPokvarenica

Super, hvala, mislim da mi taj magnezij baš pomaže.
Ugodan dan vam želim!