hormoni

magdalenay

imam jednu dilemu. slučaj sam takav da već nekoliko godina imam problema s hormonima i izostajanjem mentruacije. nekoliko godina uzimala sam terapiju primolut nor-5, a posljednjih 5 mjesici bromergon jer mi je prolakitin bio dosta povišen. nakon posljednjeg nalaza koji je bio zadovoljavajućm ginekologinja mi je preporučila da sada prestanem piti budući da je nalaz u redu, no problem se javio u tome što mi je posljednja menstruacija bila 03.11., a danas je 10.12. znači li to da mi je hormon opet porastao ili da pričekam još koji dan?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
jednom uveden, Bromergon se obično koristi kroz nešto duži vremenski period. Provjerite ponovno vrijednosti prolaktina pa će taj nalaz odlučiti o daljnjem postupku.