hpv

zrinka

bok ,imam jedno pitanje vec5puta mi je papa test dobar ,osim sto imam upalu.vec se 5 god lijecim od hpv i odjednom mi je papa vec 4 mj za redom dobar da li je to moguce .znam da se moze vratiti pa da li mi mozete preporuciti neke vitamine za jacanje imuniteta .hvala.nadam se da cu dobiti odgovor .pozdrav iz bjelovara.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Da, moguće je. Što s jačanja imuniteta tiče, obično se preporučavaju vitamini s beta karotenom, vitaminom C i E.