PoMoć!!!

Tweety

Poštovana doktorice;

unaprijed Vam se zahvaLjujem za svaki Vaš trud i pomoći svim Ljudima..
Svaka Vam čast i samo tako nastavite.... Naime, i meni bi trebaLa maLena pomoć...
Prije mjesec i poL dana biLa sam na pregLedu (prvom) kod ginekoLoga; napravLjen mi je PaPa Test, ultrazvuk koji su mi uredni i nije biLo nikakvih probLema osim maLene upaLe zbog koje sam koristiLa VaginaLete.. Kad je nakon toga to prošLo...
DobiLa sam mjesećnicu 22.05 nakon 4 dana kašnjenja.... CikLusi su mi u periodu od 25-28 dana... međutim trenutno dok imam mjesećnicu primjećujem da imam puno više onih mjehurića koji izLaze za vrijeme mjesećnice i pri kraju mokrenja osjećam pritisak kao da će mi nešto maLo veće izaći....
Imam spoLne odnose oko 9 mj, prvi mi je momak, zaštitu koristimo; obavezno kondom priLikom svakog odnosa koji se obavezno provjeri nakon samog odnosa....

MoLim Vas za savjet i pomoć; unaprijed hvaLa!!!!

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Ukoliko je na nedavnom pregledu sve bilo u redu, ne čini mi se da imate razloga za zabrinutost. Ukoliko bi se Vaši simptomi pojačavali javite se prvenstveno ovbiteljskom liječniku da napravi pretrage da se isključi infekcija mokraćnog trakta.

Tweety

HvaLa Vam najljepša na odgovoru, ispostavilo se da je bol bila zbog početka jake upale mjehura koja mi je ustanovljena pregledom... Sad je sve u najboljem redu, zahvaljujući kutiji Ceporexa koju sam popila..
Još jednom se zahvaljujem od srca.....
Pozdrav