Intenzivno pecenje u vagini nakon masturbacije

eky

Svaki puta nakon samozadovoljavanja vanjskim podrazajem (elektricni vibrator) osjecam snazno pecenje u rodnici.prvo sam mislila da ima veze sa cistitisom ,ali nakon analize ispostavlja se da mi je urin sterilan. Ako se radi o upali u vagini,zasto me pece kad se radi iskljucivo o vanjskom podrazaju (nista nije insertirano u vaginu?!niti sam ju dodirivala).molim vas pomozite jer je to vec postalo nemoguce!

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Eky,
zbog oštećenja sluznice vjerojatno je nastala bakterijska ili gljivična upala introitusa vagine.
Savjet: Javite se na pregled svom ginekologu.

ja

hvala na odgovoru,ali i sama sam mogla zakljuciti da cete me slati ginekologu! a bas zbog toga sto NE ZELIM o tome pricati s ginekologom sam se vama javila da mi date odgovor.jos uvijek mi nije jasno kako je moguce da me pece duboko u vagini,a dodirujem samo klitoris?!? kako se moze razviti upala unutra???