Neugodna upala

Ivana

Postovani doktore,
nadam se da mi mozete pomoci.
Imam 25 godina i nekoliko zadnjih godina mi se ponavlja jedno te ista stvar: iscjedak vrlo neugodnog mirisa po ribi. Dugogodisnji partner i ja koristimo kondome prilikom svakog odnosa i uredno se pridrzavamo svake propisane terapije (Medazol- vise od tri puta godisnje ).
Ne znam da li to ostavlja kakve posljedice na buducu trudnocu ?
Molim Vas da mi pomognete.

Unaprijed Vam se zahvaljujem.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ivana,
prema opisu radi se o upali rodnice koja je uzrokavana bakterijom (Gardnerella vaginalis). Uspješno se liječi Medazolom.
Preporučam Vam da ponovite liječenje Medazolom od 400 mg tbl 2x2 tbl dnevno kroz 7 dana. Liječenje započnite istovremeno s Vašim partnerom. I Medazol vaginalete za Vas.