Iscjedak ???

Lejlap0766

Postovani,
Od posljednje menstruacije je proslo nekih 15 dana i meni se svaki dan poslije menstruacije pojavljuje isjcedak koji je zuckasti i tu je uvijek jedna smedjkasta fleka
Da li to upucuje mozda na trudnocu nisam imala odnos samo peting
Imam cest nagon za mokrenjem i iscjedak je neugodnog mirisa, radila sam nalaz urina nista nije pokazao
Muci me ostra bol u ledjima i donjem dijelu stomaka
Moze li ovaj iscjedak i bolovi biti uzrokvani PCOS-a jer na ultrazvuku su mi rekli da mozda izgledaju kao policisticni jajnici iako su meni zadnje 3 menstruacije bile uredne i ima li sanse da je u pitanju rana trudnoca? Ponavljam odnos nisam imala ali peting preko donjeg vesa da samo nisam sigurna da li je neka tecnost bila ukljucena

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Iscjedak koji opisujete može biti posljedica gljivične upale. U ljekarni možete i bez recepta kupiti antimikotičnu kremu koja se koristi u liječenju gljivične upale.