Iscjedak nakon kiretaže i upale maternice

Tinchyca

Poštovani,

Prije 2 tjedna sam kiretirana zbog missed ab. Te sam 2 dana nakon toga kiretirana drugi put jer je ostalo dosta toga te sam dobila upalu maternice popraćenu temperaturom. Pila sam ergometrin te klimicin 5 dana. Krvarila sam samo prvi i drugi dan te nakon toga roskasti isjedak. Danas 2 tjedna nakon i dalje imam dosta jaki žuti iscjedak. Da li je normalno imati i 2 tjedna nakon zahvata obilan žuti iscjedak?

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na sve navedeno preporučio bi da posjetite liječnika. Iscjedak je uvijek znak infekcije. Pošto ste uzimali antibiotike moguće je da se sada javila gljivična infekcija.