Izostala mjesečnica

lidija.p.

Poštovani ..19.5 sam trebala dobiti mjesečnicu međutim evo danas je 1.6 i ništa.Ovulaciju sam imala pratila sam po iscjetku ,od toga je prošlo više od 14 dana mjes još nema.Napominjem da sam koristila antibiotike jer su me jako boljeli jajnici i bubrezi to sam pila 9 dana.Dali je to uzrok kašnjenju ?Imala sam sve simptome pms i još ništa.Polako me već to sekira.Spolni odnos nisam imala do jučer (zaštita obavezno i ejakulacija van cc/2 min /prije svšavanja)Trudna nisam ,imam blage neprimjetne bolove u jajnicima i blagi iscjedak mliječan.Jučer sam imala blagi spoting danas ništa.Dali je uzrok stres i antibiotici?Unazad 7 dana pijem duphaston (2x1) tako mi je rekla ginekologica ,ako mi kasni po 1012 dana da popijem to ,međutim zadnju danas trebam popit ali simptoma za mjes. nema,, zadnjih 2-3 mj sam živjela jako stresno..Molim vas što bi to moglo biti ?Dali ću dobiti mj,i koliko je u biti "normalno" da kasni m?Ciklusi su mi od 29 do 36

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda cista, upala, pcos, anovulacija i slično. Odavdje ne mogu znati nego samo nagađati.

izabela77

Postovani
zadnja mjesecnica mi je bila 8.5, ciklus je uvijek uredan i mjesecnica dolazi redovito na 28 dana,spolni odnos sam imala 30.5, uz vaginalete Patentex oval i uz sve izracune to su bili nepolodni dani,mjesecnica mi je trebala doci 4.6.medjutim nije,kasni jedan dan,da li postoji mogucnost trudnce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći zasigurno.