izostanak menstruacije

majiandeo

Dobar dan ,kasni mi menatruacija 8 dana. otprilike uvijek 2-3 dana kasni ili urani imala sam spolni odnos i nismo se pazili nemam nikakve simptome da cu dobiti menstruaciju.Kolika je mogucnost da sam trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji ako je bilo u plodnim danima i ako je bilo ejakulacije. Napravite test na trudnoću.

Jabuka21

Poštovanje doktore,eh ovako zadnju menstruaciju sam imala 1.5,imala sam jednom analni odnos od tad,vaginalni nisamnikad imala.Prije par dana samimala pojacani proziri iscjedak,sada je jake smedje boje o povremeno bude malo krvvi.Da li se radi o trudnoci ili necemu drugom.Odkako sam pocelo dobijati menstrualni cillus nikada nije redovan,uvijek mi kasni 15,20 i vise dana.Cesto me zaboli donji lijevi dio stomaka.Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ali s obzirom na kašnjenje i smetnje koje imate sada možda se radi o pcos-u.
Posjetite ginekologa.

Jabuka21

Hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.