Izostanak menstruacije

pepica123

Znaači, kod mene je situacija da sam menstruaciju trebala dobiti 13.9, ali dan prije dečko i ja smo imali spolni odnos, pri čemu sam imala jake bolove u donjem dijelu trbuha, a menstruacija mi kasni dva dana, a inače je uvijek redovita, jel moguće da je odnos poremetio nešto? Test još nisam radila, i još bi navela da sam imala uobičajene iscjedke kao i i prije svake menstruacije, i bolne grudii, i bila je prisutna glavobolja, jel bi trebala napraviti test?

Ispričavam se na dugom pitanju! Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test svakako.

pepica123

Napravit cu ga onda, znaci mislite da je moguca trudnoca?

Micika2908

Postovani,imala sam odnos 15.08 pri cemu nije bilo ejakulacije u meni.Trebala sam dobiti 07.09 ali mi kasni 9 dana.Grudi su mi naduvene,ali ne i bolne,stomak takodje(nista me ne boli).Nemam mucnine itd.Da napomenem da nisam imala bilo kakav vid blagog krvarenja ili iscedka do sada..Sekreta skoro i da nema..Mozete li mi reci o cemu se radi?Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Micika napravite test. Šansa za trudnoćom postoji.

teica777

Postovani, vec sam pisala al ne mogu naci gdje. Uglavnom mi je mjesecnica preskokla cijeli mjesec i sad evo treba druga doci sutra. Odnos sam imala prije 23 dana s prekinutim snosajem i to je jedini odnos.. Jutros sam napravila test s jutarnjim urinom i negativan je. Znaci li to da cekan mjesecnicu da dode ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Čekajte da nastupi menstruacija,