Jaka bol i smeđi iscjedak

lipa33

Poštovanje! Molim Vas za savjet. Naime, prošle noći me probudila jaka bol u donjem dijelu trbuha, kao menstrualna bol. Trajala je pola sata, a zatim se smirila. Ujutro se pojavio smeđi iscjedak. I dalje osjećam pritisak u trbuhu. To se dogodilo na 19.dan ciklusa. Inače imam redovite menstruacije, svakih 26. - 28. dana, ali vrlo često bolne. Ne pijem kontracepciju i nisam spolno aktivna, imam 30 godina. Unaprijed hvala na pomoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, uzrok boli teško mi je ovako utvrditi. Često se slična bol javlja kao i krvarenje tijekom prsnuća ciste. Ako se problemi nastave javite se svom ginekologu.