zakinuta mala spolna usmina

lucky2908

Kao sto sam i napisala u naslovu, zakinuta ili kako da kazem kao da mi je mrvicu zakinula se mala spolna usmina, inace nema nikakvih promjena poput neke infekcije i to. Da li je moguce da se to desilo tijekom spolnog odnosa, ili kako ne znam. Inace to prije mi se nije nikad desilo. Malo pecka i oku je vidljivo to kao "zakinuto".
Ako je moguce da mi odgovorite, i iskreno se nadam da sam objasnila moj problem. I ako je ima kakva krema, ili nesto slicno? npr canesten
unaprijed Vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, savjetujem Bepanthen kremu.

lucky2908

Kupila Bepanthen kremu, koristim pa se nadam da ce to sto prije zacijeliti.
Dan poslije sam primjetila bubuljice-pristice na velikim stidinim usunama,al visu uunutrasnjoj strani nego vani.Crveni su i ono mrvicu bijelo. Sta se desava? Inace u braku sam skoro 3godine... samo se nadam da nije nesto strasno.
Hvala Vam na odgovoru, i nadam se da cete mi odgovoriti i na ovo pitanje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana te promjene su odraz vjerovatno gljivične infekcije. Taj dio mazai sa Canesetn kromom 2x dnevno.