KASNI MI MJESECNICA,POMOC!!!!!!

Cura555

Imam 16 godina,spolno sam aktivna oko 6 mjeseci,pazimo stvarno uvijek i jako pazimo,100% sam sigurna da nema te mogucnosti da je sperma usla u mene jer nakon odnosa penis se opere i obrise tako da nema mogucnosti da je ostalo sperme na njemu,medutim mjesecnica mi kasni 2 dana,ali imam gusti bijeli iscjedak,sto to znaci? pod stresom sam dosta u zadnjih 10 dana i moguce je da je zbog toga ali mene je i dalje uzasno strah.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je ali ipak isključite trudnoću kao uzrok.
Zaštita vam i nije neka.

maya1992

Postovani,
Dvije godine imam redovite odnose bez zastite, no nisam nikada ostala trudna. Najvise koliko mi je u tom periodu kasnila mjesecnica je 7 dana. Danas mi kasni vec 10 dana. Da li je moguce da sam trudna s obzirom da do sad mi se to nije dogodilo u dvije godine i koji bi jos mogli biti razlozi kasnjenja, odnosno sto je vjerojatnije - trudnoca ili nesto drugo u ovom slucaju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smirite se. Za početak napravite s obzirom na kašnjenje menstruacije , test na trudnoću. Nakon toga se ponovno javite ako bude nejasnoća.

maya1992

Hvala na odgovoru, napravit cu test svakako. Zanima me jos da li rastezljivi prozirni iscjedak u sredini ciklusa bas uvijek znaci ovulaciju ili se moze pojaviti ponekad i da ovulacija nije nastupila?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak u sredini ciklusa označava plodne dane.

maya1992

Postovani, danas sam bila na pregledu i ginekolog je rekao da mu se cini da sam u 6. tjednu a po izracunu od zadnjeg dana m. (18.10) bi trebalo biti 8.tj. sutra vadim krv pa me zanima koje vrijednosti beta hcg-a odgovaraju 6. Tjednu i da li sada postoji mogucnost spontanog ako se plod ne razvija kako treba. Sto je vjerojatnije, zakasnjela ovulacija ili nedovoljno razvijen plod?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite beta hcg pa se javite.

knn1

Pozdrav
Bila sam s deckom prije 2 tjedna i kada smo poceli njemu je poceo neki iscjedqk reka je da je to kad se muski napale poslje je stavio u mene ali izvadio ga je nakon 5 10 sekundi i svrsio u maramicu nakon 10 minuta
Jel moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće.

maya1992

Postovani, rezultat nalaza je 45205.27 IU/L

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beta mi se čini u redu. Za par dana i se trebao vidjeti plod.

angel bez krila

Poštovani! Menstruacija mi kasni tjedan dana, prilikom odnosa uvijek koristimo prezervativ. Da li je moguće nekim slučajom da ostane u drugom stanju? pošto nisu 100% sigurni...., Hvala !!!

angel bez krila

Zaboravila spomenuti da imam bijeli iscjedak i znam osjetiti bolove u trbuhu...

Liklay

Kasni mi menstruacija vec evo drugi dani. Ne znam zasto. Bila sam trudna 6 sedmica i abortirala sam 17.09. Prvu menstraciju nakon toga sam imala 23.10 i trajala je 6/7 dana kao i obicno. Zatim sam sljedecu dobila 19.11 koja je dosla dan ranije i traja do 25.11. Spolni odnos sam imala 08.12 metoda prekinut snosaj i imala sam jos jedan 16.12. Trebala sam dobiti jos jucer 17.12 ali nista. Da li postoji ikalva mogucnost da sam trudna ili je to jer se ciklus nije unormalio? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Angel bez krila, prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Liklay ako ste spolno aktivna šansa za trudnoćom postoji. NApravite test.

Liklay

Ali prema racunici oba puta su bili neplodni dani. Partner i ja strašno pazimo svaki put. Ne znam da li kasni iz razloga jer sam izgubila skoro 10kg u posljednja 2 mjeseca. Zabrinuta sam, a trenutno nisam u mogućnosti otići na ginekologški pregled. Bijeli iscjedak je prisutan, i trbuh mi je "naduven". Grčeve kao kad dobijem sam imala prije 2/3 dana i posljednji odnos 16.12 je bio bolan kao i prije pred menstruaciju, samo sto je ovaj put izostala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.

maya1992

Postovani, zanime me jos da li je moguca anembrionalna trudnoca iako mi je beta 45205.27 I/UL ? To me sada brine buduci da se slika na uvz ne poklapa s tjednima.