KASNI MI MJESECNICA,POMOC!!!!!!

Ne znam sta

Doktore meni jos menstruacija nije dosla, nisam imala spolni odnos ali sam bila naga (17.12) s deckom 2dana od prestanka menstruacije (9.12-15.12), ciklusi varijaraju od 30-33 dana. Ejakulacija je bila dalje od mene, ali me strah predejakulata koji je mogao doci u kontakt s mojim vanjskim spolovilom. Momak je apstinirao 3-4 dana prije tog 17.12 s toga bas i ne mislim da je bilo dovoljno spermija. 26,27.12 sam imala smeckasti tecni isjedak sa par kapi krvi. Da li je moguce da je to,bilo implatacija sad?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko educirajte se. Bolje da još jedno vrijeme nemate odnose jer vam nisu jasne elementarne stvari koje morate znati prije stupanja u odnose.
Ovaj forumi stranice su namjenjene su edukaciji i besplatne su i ovo sve radimo zbog vas.

Koholo

Postovani,
Zadnju mjesecnicu sam imala 12.4., obicno nemam nikakve simptome prije nego ju dobijem. Partner i ja koristimo metodu prekinuti snosaj i nismo imali odnose tijelom plodnih dana. Danas mi mjesecnica kasni 2 dana, prije pola godine mi se dogodilo da je kasnila 4, zbog stresa pretpostavljam. Zadnja dva dana nemam iscjedak nikakav, a bradavice su mi malo bolne na dodir i osjecam ponekad blago probadanje u donjem dijelu trbuha. Nemam mucnine. Zanima me kolika je mogucnost trudnoce prema navedenim podacima. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imate nezaštićene odnose, bez ikakve zaštite, mladi ste i neiskusni i kasni vam menstruacija, dakle prema opisanom šansa postoji.
Napravite test za početak.